DSWW

Dane adresowe

DSWW Sp. z o.o.

ul. Wołowska 18

51-116 Wrocław


tel.: +48 71 7164660
fax: +48 71 7164661
e-mail: dsww@dsww.pl

 

Simatic Batch - Batching - Systemy Naważania

Systemy Naważania - Batching - SIMATIC BATCH. W przypadku złożonych procesów z wykorzystaniem bazy danych receptur, rozwiązaniem jest stosowanie systemu SIMATIC BATCH. SIMATIC BATCH jest w pełni zintegrowany z systemem SIMATIC PCS 7 i może być w całości zaprojektowany ze stacji inżynierskiej PCS 7. System inżynierski przekazuje wszystkie dane potrzebne do stworzenia receptur do serwera batchowego, tak że wszystkie receptury mogą być wytworzone na serwerze batchowym, niezależnie od systemu inżynierskiego.

 

SIMATIC BATCH jest rozwiązaniem dla zadań automatyki wymagających stosowania receptur i procesów wsadowych. Procesy sekwencyjne, występujące najczęściej w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, wymagają stosowania pewnych procedur dotyczących:

  • planowania,
  • parametryzacji,
  • walidacji,
  • archiwizacji.

Korzystając z wiedzy, kwalifikacji i kilkunastoletniego doświadczenia naszych pracowników, budujemy relacje z klientami oparte na zasadach najwyższej jakości i profesjonalizmu. DSWW Sp. z o.o. Wrocław jest firmą, która działa w branży automatyki przemysłowej, robotyki oraz w branży elektrycznej we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. DSWW oferuje szeroką gamę systemów naważania we Wrocławiu.