DSWW

Dane adresowe

DSWW Sp. z o.o.

ul. Wołowska 18

51-116 Wrocław

tel.: +48 71 7164660
fax: +48 71 7164661
e-mail: dsww@dsww.pl

Oferty pracy

1. programista systemów komputerowych

Wykształcenie:

  • studenci 5 roku lub aktualni absolwenci studiów politechnicznych o specjalnościach: automatyka i sterowanie, elektrotechnika, napędy elektryczne,
  • lub osoby z 1-2 letnim doświadczeniu w pracy na podobnym stanowisku.

Umiejętności/atuty:

  • biegła znajomość MS Office oraz systemów operacyjnych,
  • czytanie ze zrozumienie schematów elektrycznych i AKPiS,
  • znajomość praktyczna oprogramowania narzędziowego dla systemów automatycki (PLC, SCADA, HMI, DCS),
  • znajomość praktyczna oprogramowania narzędziowego dla sterowników PLC, systemów SCADA oraz terminali operatorskich (np. Siemens, SAIA, GE Fanuc, ABB, Allen Bradley),
  • znajomość  praktyczna oprogramowania w C++/VisualBasic/Delphi/Assembler,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną i komunikację w kontaktach zawodowych,
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • duże zaangażowanie w samokształcenie oraz umiejętność organizacji pracy.

Obowiązki:

  • tworzenie projektów AKP,
  • tworzenie oprogramowania aplikacyjnego dla systemów automatyki (PLC, SCADA, HMI, DCS),
  • tworzenie oprogramowania aplikacyjnego dla zrobotyzowanych stanowisk produkcyjnych,
  • udział we wdrożeniach systemów automatyki (testowanie, uruchomienie, serwisowanie.

2. programista/projektant systemów zrobotyzowanych

  • studenci 5-tego roku lub aktualni absolwenci studiów politechnicznych o specjalnościach: automatyka i sterowanie, robotyka, mechatronika lub pokrewne.

  • znajomość praktyczna oprogramowania narzędziowego dla robotów przemysłowych ABB, Comau, Motoman itp.,
  • znajomość systemów wizyjnych,

Obowiązki:

  • tworzenie projektów mechanicznych,
  • tworzenie oprogramowania aplikacyjnego dla systemów zrobotyzowanych w oparciu o sterowniki PLC, systemy SCADA i DCS, terminale operatorskie,
  • udział we wdrożeniach systemów zrobotyzowanych wraz z serwisem eksploatacyjnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@dsww.pl